Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

PUBG Hile Satın Al | Pubg Cheat Buy 2019

Dreamfancy17 Ekim 2017 Google Yandex

Playerunknown Battle Royale veya bilinen kısa adıyla PUBG FPS dünyasına bomba gibi düştü ve deyim yerindeyse FPS oyunlarının kaderini değiştirdi. PUBG'den önce sürekli aynı şekilde 2 takımın birbiriyle mücadelesinden ibaret olan FPS oyunlarına yepyeni bir soluk geriten PUBG çıktığında tüm hile yapımcılarının dikkati bu oyuna çevrildi.

PUBG ilk çıktığında yalnızca steam platformunda yayınlanan bir bilgisayar oyunuydu dolayısıyla PUBG Hile yapımcıları hem PUBG'nin güvenlik önlemlerini hem de steam'ın güvenlik önlemlerini aşmak zorunda kaldılar ki PUBG Hile Satın Alan müşteriler için banlanmayan hile yapabilsinler. Tabi bu oldukça zordu ve ilk zamanlarda piyasada kaliteli bir PUBG Hile sitesi bulmak son derece zordu. Ancak zaman geçtikçe piyasada bir çok hile üretildi ve sonunda PUBG Hile Satın Al şeklinde arama yapan müşteriler için kaliteli siteler ortaya çıkmaya başladı.

Daha sonra PUBG Mobile oyunu piyasayı sarstı.Telefondan oynanabilen PUBG oyunu sayesinde herkes bir anda kendini bu mücadelenin içinde buldu ve insanlar bu defa Mobil PUBG Hile Satın Al şeklinde aramaya koyuldular. Tabi tencent tarafından piyasaya sürülen pubg mobil önce çeşitli emilatör programlarıyla oynanmaya çalışıldı fakat daha sonra Tencent kendi emilatörünü yayınlayınca hile yapımcıları Tencent Emilatör Mobil PUBG Hilesine yoğunlaştı ve bu oyunda da hileler üretmeyi başardılar.

Son olarak PUBG yaşadığı büyük düşüşü telafi etmek istemiş olacak ki PUBG Lite oyunu piyasaya sürüldü. Normalde PUBG Steam versiyonu güçlü bilgisayar özelliklerine ihtiyaç duyan ağır bir oyundu fakat PUBG Lite hem ücretsiz hem de düşük bilgisayar özellikleriyle oynanabilen bir oyun olması nedeniyle özellikle Türkiye'de büyük ilgi gördü ve bu defa insanlar PUBG Lite Hile Satın Al şeklinde aramaya koyuldular.Etiket »

0 Yorumlar:

Yorum Gönder