Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

ItemSultan Metin2 Yang ve Ucuz Won Satışları 2019

Dreamfancy5 Temmuz 2018 Google Yandex

İtemSultan’dan Metin2 Yang Satın Alma Aşamaları
Metin2 üç büyük imparatorluğun savaşını anlatmaktadır. Oyun bir çeşit Uzak Doğu hikayesi olarak kabul edilir. Oyunun en önemli amacı ise yavaş yavaş kendini geliştirmek ve ülke sınırlarını genişletmektir. Tüm bunları gerçekleştirirken silah ve malzeme ihtiyacı ortaya çıkmaktadır. Bu ihtiyaçlar çeşitli yollardan karşılanır. Ancak satın almak için belli sitelere ihtiyaç duyulur. Bu konuda İtemsultan uygun fiyatlar ve ödeme koşullarıyla gerekli hizmeti vermektedir.


 Metin2 Yang Nasıl Satın Alınmaktadır?
 Dünyada en fazla tercih edilen oyunlardan biri de metin2 olarak kabul edilir. Bu oyunda yang ya da diğer adıyla Metin2 won ihtiyacını karşılaşmak için öncelikle sitemize üye olmak gerekmektedir. Üyelikten sonra sitemizde bulunan bakiye yükle kısmına tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra sizin için uygun olan ödeme yöntemini tercih etmelisiniz. Ödemeyi gerçekleştirdikten sonra üyelik hesabınıza bakiye yüklenmektedir.

 Üyelik sayfanızda bakiye yeterli ise istediğiniz ürünü seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz Metin2 yang adetini girmelisiniz. Kaç adet talep ettiğinizi belirttiğiniz zaman bu miktar sepetinize eklenmektedir. Oyun içeriğinde yanglar teslim edilerek karşılığında malzeme alınmaktadır. Teslimat yeri mavi bayrak olan kısımdır. Yani köy gardiyanının yanıdır. yanglar ticarette won olarak teslim edilmektedir.


 Metin2 Yang Neden Satın Alınır?
 Oyunun en önemli amacı kendinizi güçlendirerek büyümek ve seviye atlamaktır. Ancak kendinizi geliştirmenin en önemli yolu sitemizden bakiye yükleyerek yang satın almaktır. Yang satın alarak başta simya olmak üzere yüzük, küpe, ayakkabı, zırh, silah gibi malzemeler satın alınabilir.

 Ayrıca oyun sırasında yang kasarak devam etmek mümkündür. Yanglar oyun sırasında belli görevler yapılarak ve bulunarak da elde edilebilir. Yüzük küpesi, pet kitabı düşürme, şeytan kulesinin tepesine çıkarak eşyalara artı koyma bu işlemlerden bazılarıdır. Bu noktada Metin2 yang fiyatları sitemiz üzerinde oldukça uygun koşullarda sunulmaktadır.

Etiket »

0 Yorumlar:

Yorum Gönder