Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!

EpinSultan Metin2 Won ve Ucuz Yang Satışları 2019

Dreamfancy5 Temmuz 2018 Google Yandex
  
Metin2 Yang Ticaret Merkezi EpinSultan
EpinSultan sitesi DreamFancy takipçilerine özel Metin2 yang satın alma fiyatlarında %45’e varan indirimler mevcuttur. Köklü firma, uzman oyun teslimat ekibine sahip oldukları için teslimatlarını hem hızlı hem de ban riskini minimize değere indirmektedir. Site erişmek için Google arama motoruna EpinSultan yazarak siteye erişim sağlayabilirsiniz.

Metin2 Yang siparişi vermek için EpinSultan sitesine ziyaret ederek sipariş adımlarını Metin2 Yang Siparişi Nasıl Verilir? Bu başlığı tıklayarak işlemlerin nasıl gerçekleştiğini görebilirsiniz. İşlemlerde takıldığınız yer olduğunda sitenin sağ aşağı tarafında bulunan canlı destek bölümünden yardım alabilirsiniz. Yang teslimatlarını won olarak ticaretten verilmektedir.

EpinSultan sitesinden Metin2 yang satın almanın avantajlarından bahsetmek gerekirse öncelikle metin2 yang fiyatlarında en ucuza satın almanız mümkündür, hızlı teslimat yapılmaktadır, ban riskine karşılık uzman kadro ile titizlikle teslimatlar yapılmaktadır. Anlık olarak yardım alabilmeniz için canlı desteğe yazabilirsiniz, 10 yıllık uzman kadro ile sektör tecrübesi, %100 güvenli 3D Secure Ödeme Sistemi ve 128 Bit SSL Secure ile %0 komisyonlu ödeme seçenekleri ile 7/24 anında bakiyenizi ekleyebilirsiniz.

EpinSultan sitesine Metin2 Siteye Yang Satmanın avantajları ise siteye yüklü miktarda oyun paralarınızı satabilirsiniz, siteye oyun paranızı sattıktan sonra profilinize eklenen bakiyeyi sitede kullanabilirsiniz ya da banka hesabınıza para çekme talimatı vererek oyun parasını nakit TL’ye dönüştürebilirsiniz, para çekme talimatlarınız hafta içi ise gün içinde anında gönderilir ve EpinSultan’ın en büyük avantajı ise siteye yang sattıktan sonra verilen yang ban yese dahi site sizden kesinti yapmaz.

Metin2 Ejder Parası (EP) fiyatlarında yine sektörde öncülük yapan firma sizlere hem anında stoktan teslimat yaparak hem de %25’lere varan uygun fiyat avantajı sunmaktadır. Ejder Parası (EP) satın almak isteye takipçilerimiz siteyi ziyaret ederek sipariş oluşturmaları mümkündür. Aynı zamanda Metin2 M2bob botu satın almanız mümkündür, M2bob satın alarak oyun içindeki karakter gelişimizi ve vaktinizi daha verimli değerlendirebilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Metin2 Yang Siparişi Nasıl Verilir?
1- EpinSultan sitesine kayıt olunuz.
2- Kayıt olma işlemini gerçekleştirdikten sonra üyeliğinizi bakiye yükleyiniz.
3- Metin2 yang kategorisine giriş sağladıktan sonra sipariş oluşturabilirsiniz.

EPİNSULTAN GÜVENİLİR Mİ?
Resmi firma olarak bütün işlemlerini yasak prosedürlere uygun olarak yapmaktadır. BDDK lisanslı ödeme kuruşlarıyla çalışılmaktadır. 3D secure, SSL ve 128 BIT güvenliği ile korunmaktadır.

SİTEYE METİN2 YANG SAT
Siteden satış geçiyorsunuz daha sonra teslimat bölgesine geçiyorsunuz size canlı destekten nick veriliyor siz o nicke teslim ediyorsunuz size verilen nicki kontrol ediniz, kesinlikle canlı desteğe bağlanmadan yangınızı teslim etmeyiniz, teslim ettikten sonra bakiyeniz ekleniyor ve isterseniz paranızı çekebilirsiniz veya sitede kullanabilirsiniz.


Etiket »

0 Yorumlar:

Yorum Gönder